Запрошуємо Вас до Центру кар'єрого росту ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"







































ВИ МОЖЕТЕ З САЙТУ, ДИСТАНЦІЙНО ПОДАТИ
ЗАЯВУ НА ВСТУП ДО ЗАКЛАДУ


А ПОКИ ЩО - РЕКОМЕНДУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЬ З НАШИМИ ПОРАДАМИ.



ВЕБ-РЕСУРСИ ДЛЯ ПОШУКУ РОБОТИ

При пошуку роботи варто використовувати усі доступні ресурси: особисті знайомства, рекомендації, сайти з пошуку роботи…
Сучасні інтернет, мобільні та  інші технології дають додатковий ресурс, який робить процес більш ефективним, простим та зручним. Перевага, зокрема в тому, що  сучасні технології дозволяють шукати роботу без меж – як у своєму місті чи країні, так і за кордоном, а також охоплювати більшу кількість джерел інформації. Інтернет-ресурси пропонують непоганий шанс знайти роботу. Але скільком відсоткам він дорівнює? Хто обізнаний - той озброєний.
У випадку з пошуком роботи через інтернет, ця приказка - золоте правило, адже, якщо ти обізнаний користувач ПК, то тобі буде простіше знайти роботу.

Український сервер працевлаштування.

«Робота в Україні»

«Електронна біржа праці»

«Актуальні вакансії  в Україні та закордоном»

«Робота для учнів   та випускників»

Державна служба зайнятості

Додатковим джерелом пошуку вакансій є професійні спільноти у Тelegram: знайдіть канали з найцікавішим контентом і відстежуйте актуальні пропозиції – так ви підвищите свої шанси знайти чудову вакансію.
Соцмережі – зручний спосіб шукати об’єктивну інформацію про вакансії та  роботодавців: достатньо стежити за оновленнями в професійних групах,  спільнотах з пошуку роботи, підписатися на офіційні сторінки компаній, які вас  цікавлять, а також рекрутингових агенцій (на них анонсуються відкриті вакансії).  Зверніть увагу: останнім часом роботодавці, які орієнтовані на аудиторію учнів та  випускників, активно розвивають також профілі в Instagram. Звертайте увагу на  хештеги та геотеги – за ними можна знайти корисну неофіційну інформацію та  відгуки.