Запрошуємо Вас до Центру кар'єрого росту ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"ВИ МОЖЕТЕ З САЙТУ, ДИСТАНЦІЙНО ПОДАТИ
ЗАЯВУ НА ВСТУП ДО ЗАКЛАДУ


А ПОКИ ЩО - РЕКОМЕНДУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЬ З НАШИМИ ПОРАДАМИ.Учні всіх груп та курсів разом з керівниками груп мали змогу відвідати ПРАТ Книжкову фабрику «Глобус». У програмі відвідування адміністрацією фабрики  передбачалося знайомство учнів з історією заснування книжкової фабрики, розвитком та сучасними досягненнями. Також всі учні здійснили екскурсію виробничими цехами, побачили сучасне поліграфічне устаткування, нові технологічні лінії з виготовлення книжкової продукції. Загалом екскурсія мала на учнів великий впив та  враження, адже не щодня  маєш змогу відвідувати сучасні поліграфічні підприємства. Учні, що навчаються за професіями машинобудівного напряму мали змогу ознайомитися ремонтно-механічними майстернями, що в подальшому при випуску з центру дає більші шанси на краще працевлаштування.
 

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ШКОЛАХ

Педагогічний колектив використовує будь-яку можливість для спілкування з учнями-випускниками. Цього року активізували профорієнтаційну роботу  не тільки очно, але розповсюджували рекламні матеріали: буклети, проспекти, відеоматеріали в соціальних мережах: інстаграм,  твіттер, вайбер, фейсбук,телеграм. До проведення профорієнтації залучаємо  учнів та батьків наших учнів. Велику допомогу у цьому напрямку  роботи надають  підприємства-замовники робітничих кадрів. На жаль, у цьому році не проводяться масові  профорієнтаційні заходи у районах міста, що ініціювались Центром зайнятості.
     Починаючи з лютого педагогічні працівники нашого Центру змогли відвідати і провести  відповідну роботу  у таких школах міста: №  36, 107,17, 55, 142, 143, 54,  113, 88,  70, 8, 73, 111, 175, 140, 64, 138, 167,119, 72, 146, 165, 158, 37, 62, 52 та у «Черкаськолозівському ліцеї», Слобідському ліцеї.
     До речі, наші педагоги змогли взяти участь у профорієнтаційному заході, що був організований у школі № 107.
     Адміністрацією нашого Центру направлено лист на ім’я начальника  Управління освіти  адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради з метою сприяння проведення профорієнтації  серед учнів-випускників  шкіл  Немишлянського району.
     Сподіваємося, що проведена профорієнтаційна робота принесе бажані результати.

УЧАСТЬ В ФОРУМАХ


Педагоги Центру взяли участь у масштабному заході Східної України -  промисловому форумі та спеціалізованій виставці «Kharkiv Prom Days 2021», ці заходи відбулися за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та міжнародної торгової палати ІСС Ukraine на базі заводу ім. Малишева (майданчик Арт-Завод «Механіка»). Організатори форуму та виставки прагнули  налаштувати комунікації між  підприємствами з метою розширення збуту, розуміння технологічних  можливостей підприємств; презентували свої нові можливості або нові  види виробництва вітчизняним або  іноземним замовникам державного та приватного сектору. Особливо цікавими для наших  педагогів були презентації Харківської області:
-  як центру енергетичного машинобудування;
- можливостей підприємств оборонно-промислового комплексу;
- по авіаційній та космічній тематиці;
- в галузі загального  машинобудування;
Для адміністрації нашого Центру це можливість ще раз відвідати підприємства машинобудівної галузі, поспілкуватися з роботодавцями щодо подальшого працевлаштування  наших випускників.
 
КОНТАКТИ
м.Харків, вул. Ів.Камишева, 37
Телефон: (057) 738-42-63
(057) 738-68-34

м.Харків, вул. Пушкінська, 87
Телефон: 700-53-77
700-53-78